درباره اولتیتا

در ابتدا مقدمه ای درباره نام برند را با شما در میان خواهیم گذاشت و در ادامه از مزایای خرید اینترنتی خواهیم گفت.

پس با ما همراه باشید:

اولتیتا در لغت ترکیب دو تا کلمه است: اولتیمت (به معنی بیکران) و دیتا که شده اولتیتا.

یک برند فلش مموری تولید داخل کشور که فلش های فانتزی و سفارشی و تبلیغاتی که به شکل های مختلف فلش مموری در حجم های مختلف و با کیفیت های خوب ارائه می کند.

شرکت اولتیتا با شناسه ملی 411641619148 در راستای فروش محصولات اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی Ultita.ir کرده است.

یکی از مهترین اهداف ما به عنوان یک بازار مجازی اینترنتی، با تولید و عرضه جزئی و عمده محصولات این است که مشتریان محترم بتوانند به راحتی و به طور مستقیم، بدون واسطه محصولات خود را سفارش دهند.

همچنین وجود معضلاتی همچون ترافیک شهری، آلودگی هوا، و یا بعضاً عرضه محصولات با قیمت های غیر واقعی که امروز با آن ها درگیر هستیم همگی اهمیت وجود مراجع معتبری مانند اولتیتا جهت ارائه محصولات به صورت مجازی را بیش از پیش نشان می دهد.

آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم جامعه با مقوله فروشگاه های مجازی و فرهنگ خرید آنلاین در کنار احترام به این حق مسلم مشتری که کالای مورد نظرش را با اطمینان از اصالت و با قیمت مناسب، با برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دریافت می کند، از جمله مهم ترین اصول و خط مشی اولتیتا می باشد.

رویکرد ما در این باره این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات آنلاین به مشتریان گرامی، تجربه یک خرید آنلاین خوب و اطمینان بخش را برای آن ها رقم زنیم.

فلش مموری های 100٪ سفارشی
اولتیتا در تولید فلش مموری های سفارشی برای بازاریابی و تبلیغات تخصص دارد و در حال حاضر شش سال است که در این صنعت پیشرو است.برای ساخت فلش مموری مناسب با طرح شرکت و کسب و کارتان در کمترین زمان کافیست با ما تماس بگیرید و متوجه خواهید شد که خدمات به مشتریان ما ، کیفیت محصول و قیمت آن بی نظیر است.

[ فروشگاه اینترنتی اولتیتا معتبر در زمینه خرید آنلاین و اینترنتی ]
آدرس : خیابان سمیه بین مفتح و رامسر پلاک ۱۲۲ واحد ۱۰۱
تماس :               02188341001
                       09109039493
ایمیل :           support@ultita.ir