امروزه تبلیغات بخش جدایی ناپذیر کسب و کار هاست و کالا های تبلیغاتی نقش مهمی در این عرصه ایفا می کنند. هر چه این کالا های تبلیغاتی پرکاربرد تر و ماندگار تر باشند اثر آن ها روی مخاطب بیشتر خواهد بود. یکی از پرکاربرد ترین کالاها در دنیای امروزی فلش مموری است که با سفارشی سازی و تولید اختصاصی آن می توانید خود را به بهترین شکل معرفی کنید.

اولتیتا با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید فلش مموری های سفارشی و تبلیغاتی که در گذشته با برند آنا دیتا در این بازار حضور داشته است، با استفاده از بهترین مواد اولیه ایده ی شما را به واقعیت بدل می کند. شما می توانید با ارائه ی طرح و سفارش خود به صورت اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن فلش مموری دلخواه خود را تحویل بگیرید.

طرح فلش مموری سفارشی و تبلیغاتی اولتیتا
فلش مموری تبلیغاتی اولتیتا

حک لیزر : حک لیزر بر روی فلش مموری های فلزی امکان پذیر است. اولتیتا با تنوع بالا در بخش فلش مموری های فلزی و قابلیت سفارش در حجم های 8 و 16 و 32 و 64 گیگابایت و با استفاده از بهترین چیپست های موجود در بازار حق انتخاب وسیعی به شما می دهد. سفارش در تعداد کم و عمده پذیرفته می شود.

حک لیزر روی فلش مموری های تبلیغاتی و سفارشی
حک لیزر و چاپ تامپو روی فلش مموری های فلزی

تولید فلش مموری های سفارشی: تولید بدنه فلش مموری با طرح اختصاصی از جنس PVC باکیفیت با قالب های  ساخته شده بر اساس سفارش شما. شما می توانید برند و لوگوی خود را به فلش مموری تبدیل کنید. در این شیوه امکان سفارش فقط در تعداد بالا امکان پذیر است.

فلش مموری تبلیغاتی با طرح سفارشی مشتری
طراحی و ساخت فلش مموری تبلیغاتی بر اساس سفارش مشتری

فلش مموری اختصاصی تبلیغاتی با طرح سفارشی مشتری
طراحی و ساخت فلش مموری اختصاصی و تبلیغاتی

فلش مموری های کارتی : چاپ بر روی فلش کارت ها مشابه کارت ویزیت با هر طرح و نقشی که بخواهید انجام می گیرد. ارزان بودن و حمل راحت و تحویل سریع از مزایای این فلش مموری های کارتی است. ضمن این که امکان سفارش حتی در تعداد کم هم وجود دارد.

فلش مموری های کارتی تبلیغاتی با چاپ فلت بد
چاپ سفارشی و تبلیغاتی روی فلش مموری های کارتی